Nazywam się Tomasz Kwaśny. Jestem mieszkańcem miasta Bielsko-Biała - stolicy podbeskidzia.

Fotografią zacząłem się interesować w 2007 roku, pstrykając sobie okazyjnie prostą cyfrówką.
Jednak decyzję o zakupie bardziej profesjonalnego sprzętu, dającego większe możliwości, podjąłem dopiero w sierpniu 2008 roku, konsultując zakupy ze znajomymi fotografami :)

Właśnie od tego czasu wciągnęła mnie zajawka fotografii na taki poziom, że postanowiłem założyć tę oto galerię.  Zdjęcia znajdujące się tutaj są o bardzo różnej tematyce. Nie skupiam się konkretnie na jednym - lubię urozmaicenie.

Moje zdjęcia poruszają wiele tematów, zarówno tych bardzo powszechnych u początkujących fotografów, takich jak ja - czyli: kwiatki, pszczółki, zdjęcia krajobrazów z wycieczek, fotografie różnych elementów otaczających życie codzienne człowieka, poprzez już trochę bardziej skomplikowane fotografie, takie jak: zdjęcia makro, zdjęcia wykonywane nocą, czy zdjęcia sportowe z wykorzystaniem zewnętrznych bezprzewodowych lamp błyskowych.
Fotografia nocna to akurat mój ulobiony temat na zdjęcia :) Fotografowanie nocą pozwala mi się odprężyć, odpocząć i jakże zaskakujące potrafi być, ukazując na zdjęciu elementy niewidoczne gołym okiem w ciemnościach, czy w dalszej odległości w półmroku.

Fotografuję przy użyciu body marki Canon - model 40D.

 

 

Kontakt:

Strona na Facebook'u: Zobacz »

 

Copyright © 2008-2013, Wszelkie prawa zastrzeżone
Tomasz Kwaśny
Czytaj zasady wykorzystywania zdjęć  ›
Kontakt:
Słowa kluczowe na stronie:

Tomasz Kwaśny, FotoZ.pl,

Strona korzysta z plików cookie w celach ułatwienia korzystania oraz czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ